Colours of Ostrava se přesouvají na léto 2022

Vzpomínka na Colours of Ostrava 2019. zdroj: Facebook Colours of Ostrava

Jeden z největších ostravských festivalů oznámil přesunutí letošního ročníku na rok 2022. Nový termín Colours of Ostrava je 13. – 16. července 2022.

Opravdu jsme věřili. Společně s dalšími pořadateli u nás či v Evropě jsme pracovali na opatřeních, která by pořádání velkých kulturních akcí v létě umožnila. Protože se ale tak rozsáhlý festival jako ten náš nedá v nejvyšší kvalitě připravit za pár měsíců, dostali jsme se v tuto chvíli do nejzazšího momentu a musíme se rozhodnout. Bohužel současná situace s pandemií koronaviru a neexistující výhled na letní měsíce ohledně budoucích opatření nám nedává jinou možnost než festival opět přesunout.“ uvedli organizátoři ve svém prohlášení na svých stránkách.

Pořadatelé zároveň prosí všechny své příznivce, aby si lístky nechali na rok 2022. „Věříme, že naše vstupenka u vás doma na nástěnce či v počítači zůstane jedním ze světel na konci tunelu, na které se můžete těšit. Že společný zážitek z živé hudby a kultury nejen na našem festivalu se stane tím, co nás po tomto temném období spojí,“ žádá na stránkách ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Pořadatelé žádají, aby si příznivci nechali vstupenky na rok 2022, zdroj Facebook Colours of Ostrava

Pokud potřebuje fanoušek festivalu vstupenku vrátit, tak byla zřízena speciální e-mailová adresa informace@colours.cz, kde od 7. dubna 2021 do 30. června 2021 můžete požádat o vyřešení vrácení vstupenek.

Nyní úspěšně pracujeme na tom, abychom co nejvíce zahraničních umělců včetně hlavních hvězd opět přesunuli na příští rok. Brzy vám přineseme, jak věříme, příznivé zprávy. Je nám jasné, že je to již dlouhá doba, co jsme se viděli naživo. Doufáme ale, že to vydržíte ještě jeden rok. Věříme, že o to intenzivnější a lepší zážitek to pro vás i nás bude. Děkujeme za veškerou podporu a přízeň. Buďte zdraví. Živá hudba a kultura musí přežít,“ přeje všem ředitelka festivalu.