Hranolkárny Faency Fries mají nového majitele

René Müller prodal Faency Fries, zdroj: Facebook.com

Ostravská pobočka řetězce Faency Fries je oblíbeným místem přímo v centru města. Byla startovacím místem těchto hranolkáren a dnes se pyšní 15 pobočkami po celé České republice, jedné na Slovensku a často se zmiňuje také expanze do zahraničí. Dnes tento úspěšný koncept mění majitele.

Faency fries a jejich tradiční foto, zdroj: Facebook.com

Faency Fries vzniklo v roce 2016 a po necelých pěti letech jeho zakladatel René Müller oznamuje prodej celé značky.

Za těch pět let jsem zažil spoustu skvělých okamžiků a taky spoustu chvil, kdy to celé viselo na vlásku. V takových chvílích jsem si říkal, že i kdyby to celé padlo, tak jsem zažil fantastické věci a potkal úžasné lidi. A když se ohlédnu zpět, jsou to právě přátelství a hromada zážitků, které si odnáším. V životě každého konceptu přijde čas, kdy se má stát nějaká změna. Pět let je dlouhá doba a já mám rád projektovou práci. Když můžu vymýšlet a tvořit, kdy znám období, kdy můžu odškrtávat checklist. Denní operativa a nepopulární povinnosti uvnitř společnosti mi nevadí, ale nenaplňují mě,“ píše na svém Facebooku René.

Novým majitelem se stal Jakubu Hermanovi, který již s Faency Fries spolupracoval, a to jako frenšízant ve Zlíně a Opavě. Podle pouličních povídání se cena pohybovala v řádu středních desítkách milionu korun.

FÆNCY FRIES čeká skvělá budoucnost. Firmu jsem předal do nejlepších rukou, jaké jsem našel a věřím, že se to ve společnosti projeví a bude dále stoupat vzhůru. A já budu největším fanouškem nového majitele a jeho práce,“ uzavírá svůj příspěvek na Facebooku bývalý majitel René.