Napadne vás jméno pro maskota městské policie?

Oddíl policejní hipologie, zdroj: mpostrava.cz

Pokud vás napadá jméno pro nového maskota Městské policie Ostrava, tak právě ostravští strážníci jedno hledají a vy ho můžete vymyslet.

Obvykle strážníci hledají osoby, po kterých pátrá Policie České republiky nebo které jsou pohřešovány. Tentokrát je to úplně jinak. Již v tomto týdnu ostravští strážníci spustili na svých sociálních sítích pro širokou veřejnost anketu, jejímž cílem je nalezení jména pro nového maskota ostravských strážníků. 

Nový maskot městské policie Ostrava, zdroj: Městská policie Ostrava

Ahoj, jsem nový maskot ostravských strážníků, jen ještě nemám žádné jméno. Pomůžete mi nějaké najít?“ Tak těmito slovy promlouvá k široké veřejnosti na facebookových a webových stránkách Městské policie Ostrava nový maskot ostravských strážníků. Nový maskot ostravských strážníků bude nejen součástí propagačních materiálů Městské policie Ostrava, ale bude rovněž lépe zprostředkovávat vztah mezi strážníky a dětmi.

Nejen děti mohou návrhy na jméno maskota zasílat na emailovou adresu maskot@mpostrava.cz až do 28. února 2021.

Autor jména, kterým bude maskot ostravských strážníků pojmenován, bude oceněn. Společně s dalšími dvaceti vylosovanými účastníky ankety pak bude vedením Městské policie Ostrava pozván na ukázku práce a techniky našich strážníků, jakož i na ukázku služebních psů i koní.